پنج لایه

لوله 5 لایه سایز 25

لوله 5 لایه سایز 25

لوله 5 لایه سایز 25

تاسیسات ساختمان یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است . به همین علت در زمان خرید محصولاتی که مربوط تاسیسات ساختمان است ، کیفیت حرف اول را می زند. یکی از مهم ترین محصولاتی که در تاسیسات ساختمانی به کار می رود ، لوله است. لوله ها باید در برابر فشار آب ، گرما و سرما ، رطوبت و مواردی از این قبیا از کیفیت خوبی برخودار باشند. در این مطلب ما به شما لوله های 5 لایه را پیشنهاد می کنیم . لوله 5 لایه در سایز های 16 , 20 , 25 و 32 ساخته می شود که شما بر اساس نیاز و مصارف خود می توانید به خرید آن بپردازید.

یکی از سایز های پرکابرد لوله های 5 لایه ، سایز 25 است : ابعاد این لوله یعنی قطر خارجی در ضخامت جداره 2.5 در 25 می باشد.

این لوله از قطر داخلی 20 میلیمتر  برخودار است و دارای طول حلقه ی 100 متری می باشد.

 وزن: لوله 5 لایه سایز 25 در متر طول دارای وزن 210 (گرم بر متر) می باشد. همچنین وزن کویل این محصول 21 کیلو گرم می باشد. این لوله در 10 درجه سانتی گراد نیز از وزن 529 ( گرم بر متر) برخوردار است.

خم شدگی : در صورت وارد شدن نیرو با دست ، شعاع خم شدن در این لوله 125 میلی متر می باشد. حداقل شعاع خم شدگی لوله 5 لایه سایز 25 در صورت استفاده از فنر 100 میلیمتر می باشد. شعاع خم شدن در صورت استفاده از خم کن در این این لوله 95 میلیمتر می باشد.

حجم آب : میزان آب در طول لوله 0.314 (لیتر بر متر) می باشد.

مزایا استفاده از لوله 5 لایه سایز 25

طول عمر طولانی : تکنولوژی و موادی که در ساخت لوله های 5 لایه استفاده می شود موجب شده است تا این لوله ها از طول عمر بسیار خوبی برخودار باشند و بیش از 50 سال طول عمر داشته باشند.

مقاومت در برابر زنگ زدگی : مواد تشکیل دهنده این لوله ها در برابر رطوبت مقاوم هستند و دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شوند. به همین علت این لوله جایگزین بسیار مناسبی برای لوله های فلزی می باشند.

ضد حریق : لوله های 5 لایه که در سایز های 25 ، 20 ، 16 و 32 ساخته و تولید می شوند از مواد غیر قابل اشتعال تشکیل می شوند که موجب می شود تاسیسات شما در مقابل آتش سوزی مقاوم باشند.

وزن مناسب : بر خلاف لوله های پلیمری این دسته از لوله ها از وزن بسیار کمی برخوردار هستند که حمل و نقل و نصب آن هارا آسان می کند.

مزیت های لوله 5 لایه

عدم تغییر فیزیکی : لوله 5 های لایه سایز 25 از مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربات برخوردارند و به راحتی فرم خود را از دست نمی دهند. با وجود ای مقاومت نصب و اتصال این لوله ها به راحتی صورت می گیرد.

مناسب برای تاسیسات گرمایشی : یکی از مهم ترین کاربرد های این محصول استفاده در تاسیسات گرمایشی است. یکی از لایه های این لوله المینیومی می باشد که به خوبی می تواند گرما را منتقل کند. این لوله ها به راحتی می توانند تا 90 درجه سانتی گراد دما را بدون هیچ مشکلی تحمل کنند. به همین علت برای سیستم های گرمایشی مانند گرمایش از کف انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

افتخار داریم در مجموعه پارسی پایپ در فروش محصولات لوله های پلیکا در خدمت شما هستیم.کارشناسان ما از ابتدا تا انتهای خرید آماده مشاوره به شما عزیزان می باشند

بهترین قیمت لوله پلیکا و لوله 5 لایه را از پارسی پایپ دریافت کنید

تهران – شادآباد

مجتمع بوستان بلوک C

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.