پنج لایه

لوله 5 لایه سایز 16

لوله 5 لایه سایز 16

لوله 5 لایه سایز 16

لوله ها و کیفیت مربوط به آن یکی از مهم ترین نکاتی است در ساخت سازمان و تاسیسات ساختمانی باید به آن توجه کرد. در گذشته استفاده از لوله های فلزی مرسوم بود که با با توجه به مشکلاتی از جمله پوسیدگی و یا زنگ زدگی مسائل زیادی را برای تاسیسات آبی ایجاد می کرد. امروزه لوله های 5 لایه جایگزین بسیار مناسبی برای لوله های فلزی هستند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند. لوله های 5 لایه بر اساس نیاز مصرف کننده در سایز های مختلفی ساخته می شود که در این قسمت ما به عرضه لوله 5 لایه سایز 16 می پردازیم.

ویژگی های لوله 5 لایه سایز 16

عمر طولانی :این محصول با تکنولوژی بالایی ساخته می شود و از تمامی استاندارد کیفی برخوردار است. این لوله ها از 5 لایه تشکیل شده اند که موجب مقاوت بالا آنها می شود. لوله 5 لایه سایز 16 تا 50 سال می تواند در تاسیسات شما بدون مشکل و خرابی بماند. با وجود تعداد بالای لایه و مقاومت عالی این محصول بر خلاف سایر لوله ها این محصولات از وزن سبکی برخوردارند که استفاده و نصب آن هارا اسان تر و بهتر می کند. شما میتوانید برای خرید لوله 5 لایه در سایز 16 یا سایر سایز ها به سایت آتاپایپ مراجعه کنید و با ضمانت 25 ساله و بهترین قیمت به تهیه لوله های 5لایه بپردازید.

دوام در برابر گرما و فشار :در لایه های این لوله از موادی مانند المینیوم و پلیمر استفاده می شود که همین مورد باعث افزایش مقاومت و ضد زنگ زدگی می شود. لوله 5 لایه ساز 16 تا 90 درجه سانتی گراد دما را بدون هیچ گونه مشکلی تحمل می کند و می تواند با فشار حداکثری ، بیش از 10 بار آب را از خود عبور دهد. ویژگی های

ضد حریق : یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تاسیسات ساختمانی باید از آن برخوردار باشند قابلیت غیر قابل اشتعال بودن است. تمامی لوله های 5 لایه ضد حریق می باشند و در برابر اشتعال و آتش زایی مقاومند.

عدم تغییر فرم : مواد تشکیل دهنده ی لوله 5 لایه سایز 16 به گونه ای است که در برابر ضربات فرم خود را از دست نمی دهند و به خوبی ساختار خود را حفظ می کنند. این مورد باعث نمی شود که متصل کردن آن ها به دشواری رو به رو شود بالعکس ، این لوله بسیار آسان و راحت قابل نصب و اتصال هستند.

شایان ذکر است استفاده از آلمینیوم در ساخت این لوله ها موجب شده است تا این محصول به خوبی گرما را منتقل کند و برای استفاده در سیستم ها گرمایشی بسیار منااسب باشند.

فروش لوله و اتصالات پلیکا

فروش لوله و اتصالات پلیکا،پنج لایه،پوشفیت

برندهای مطرح بازار لوله و اتصالات

نانو پلیمر یاس،آتاپایپ،نیوپایپ،پلیمرگلپایگان،و….

اطلاعات های لوله 5 لایه سایز 16

 ابعاد (  قطر خارجی در ضخامت جداره ) : 2 در 16

حجم آب در در طول لوله 5 لایه سایز 16 0.113 لیتر بر متر می باشد.

 قطر داخلی این لوله ها 12 میلی متر می باشد.

وزن در متر طول 105 گرم بر متر می باشد.

وزن لوله 5 لایه سایز 16 در ده درجه سانتی گراد 21 کیلو گرم می باشد.

حداقل شعاع خم شدگی این لوله با دست حداقل 60 میلی متر می باشد. در صورت خم شدن با فنر تا 64 میلی متر و با خم کن تا 55 میلی متر خم می شود.

گالری تصاویر را مشاهده کنید

همکاران ما در واحد فروش پاسخگوی سوالات شما در این خصوص می باشند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *